Blog

Sneakersy damskie na platformie
Wiele kobiet ponad wszystko stawia na wygodę - również w modzie szuka rozwiązań, które to gwarantują. Sneakersy na platformie sprawdzą się w mieście, w pracy czy w parku - wnętrze butów wykonano ze skóry naturalnej najwyższej jakości.
Czytaj więcej
Multikolorowa oferta Maciejka Footwear Wiosna/Lato 2023
Wielobarwność - słowo, które idealnie charakteryzuje producenta obuwia z Gniezna. Fabryka Obuwia Maciejka istnieje już od 1997 roku. Początkowo obuwie dla dzieci, teraz unikatowe modele dla kobiet w każdym wieku. Wszystkie buty produkowane są z najwyższej jakości skór naturalnych, barwionych w całą gamę kolorystyczną. Od klasycznych brązów i beżów, po odcienie zieleni i czerwieni.

Czytaj więcej
Top propozycje śniegowców wg armodo
Zima to czas, kiedy nasze obuwie musi być nie tylko stylowe, ale przede wszystkim praktyczne i skutecznie chronić nas przed mrozem i śniegiem. W takich warunkach śniegowce stanowią niezawodne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność wśród osób ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo w zimowych miesiącach.
Czytaj więcej
Wygodne buty na długie marsze
Każdy, kto choć raz wybrał się na długi spacer po lesie lub na kilkugodzinne zwiedzanie miasta, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygodne buty do chodzenia to podstawa.
Czytaj więcej
pixel