Pozyskiwanie i wymiana punktów

Program lojalnościowy w ARMODO.pl pokazuje jak bardzo nam na Tobie zależy. W ramach wdzięczności za każdy Twój zakup w naszym sklepie przeznaczamy na Twoje konto klienta punkty lojalnościowe, które w dowolnej chwili możesz wymienić na atrakcyjne rabaty. Ty decydujesz na jaki rabat zbierasz i kiedy wykorzystasz zgromadzone punkty, ponieważ są one bezterminowe! Jeśli chcesz zyskać dodatkowe punkty koniecznie zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu nie tylko wzbogacisz swoje konto lojalnościowe, ale także będziesz na bieżąco z każdą akcją rabatową. Zachęcamy także do wstawiania opinii o towarach, gdyż za każdą opinię potwierdzoną zakupem czekają na Ciebie punkty ekstra!

Za co mogę dostać punkty

zakupy

Im więcej wydajesz, tym więcej zyskujesz - 1 zł = 1 pkt

W naszym programie lojalnościowym zyskujesz tym więcej punktów, im większe są Twoje zakupy. Za każdą wydaną złotówkę, otrzymasz jeden punkt. To od Ciebie zależy ile punktów dostaniesz oraz na co i kiedy je wykorzystasz. Dzięki temu opłaca Ci się kupować w ARMODO.pl, ponieważ punkty lojalnościowe zgromadzone na Twoim koncie klienta możesz w dowolnej chwili wymienić na atrakcyjne rabaty.

Bądź na bieżąco i oszczędzaj - 20 pkt za zapis do Newslettera

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj dodatkowe 20 punktów lojalnościowych. Dzięki temu będziesz na bieżąco z każdą akcją promocyjną oraz wszystkimi nowościami, które czekają na Ciebie w ARMODO.pl

Zyskuj na dzieleniu się opinią z innymi - 10 pkt za opinię o towarze

Kupujesz, opiniujesz i zyskujesz - za każdą potwierdzoną zakupem opinię o towarze zyskujesz dodatkowe 10 punktów lojalnościowych. Dziel się swoją opinią z innymi i gromadź dodatkowe punkty.

Na co mogę przeznaczyć punkty

Zgromadzone na Twoim koncie klienta punkty możesz w dowolnej chwili wymienić na atrakcyjny rabat. Ty decydujesz, na którą promocję zbierasz i kiedy wykorzystasz zgromadzone środki. W poniższej tabeli możesz sprawdzić ile punktów musisz uzbierać na swoim koncie, aby skorzystać z wybranego rabatu.

Rabat Punkty
5% 500
10% 1000
15% 1500
20% 2000
25% 2500
30% 3000

*Rabat w ramach programu lojalnościowego nie łączy się z innymi promocjami

Jak aktywować rabat

Aby wymienić punkty na jednorazowy rabat przejdź na stronę Moje rabaty i kliknij w rabat, który chcesz aktywować. Po aktywacji wartość produktów w Twoim koszyku zostanie pomniejszona o wybrany rabat. Punkty są usuwane z Twojego konta w momencie złożenia zamówienia. Jeśli nie masz wystarczającej liczby punktów lojalnościowych nie zobaczysz opcji aktywowania rabatu. W naszym programie wyświetlą Ci się tylko takie propozycje wymiany punktów, na które możesz sobie pozwolić, na podstawie punktów zgromadzonych na Twoim koncie.

Ile punktów mam na koncie

Jeśli chcesz sprawdzić ilość zgromadzonych punktów, zaloguj się na swoje konto i przejdź do panelu klienta. Stan zgromadzonych punktów jest widoczny w sekcji "PROGRAM LOJALNOŚCIOWY"

 

pixel