Metody płatności

Po złożeniu zamówienia kliknij "Zapłać", a my przeniesiemy Cię na stronę płatności BLIK. Strona BLIK
Kod wygenerujesz w swojej aplikacji bankowej. Jeśli chcesz płacić jeszcze szybciej, to zapisz swoją przeglądarkę jako bezpieczną przy pierwszej płatności BLIK.
Bezpieczny system płatności internetowych, który umożliwia dokonanie natychmiastowej wpłaty za zamówienie. W ramach PayU umożliwiamy dokonanie przelewu online.
Po złożeniu zamówienia zostaniesz poproszony o podanie numeru karty i danych osobowych. Możliwe, że nastąpi przekierowanie do Twojego banku w celu uwierzytelnienia danych. O szczegółach takiej transakcji możesz się dowiedzieć z regulaminu płatności jednorazowej systemu płatności IdoPay.
Karta płatnicza
Dzięki procedurze chargeback, płatność kartą jest jedną z najbezpieczniejszych metod płatności.
Apple Pay i Google Pay pozwalają na dokonanie płatności bez konieczności podawania fizycznych danych osobowych i danych karty. Obie metody płatności działają, jak portfel elektroniczny.
Szybka i bezpieczna płatność dla posiadaczy konta w PayPal.
Wybierz płatność PayPo i zapłać później. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu - rozkładasz płatności na wygodne raty.
Po złożeniu zamówienia kliknij "Zapłać", a my przeniesiemy Cię na stronę PayPo.
PayPo strona płatności
PayPo poprosi Cię o podanie takich danych, jak: imię, nazwisko i PESEL.
Twoje dane są w 100% bezpieczne. To standardowa procedura płatności odroczonych.
PayPo strona płatności
Podaj kod SMS, a serwis PayPo zweryfikuje Twoją wierzytelność i opłcaci zamówienie. Ty rozliczysz się z PayPo bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów do 30 dni. Dodatkowo masz możliwość rozłożenia spłaty na wygodne raty.
PayPo umożliwia powrót do sklepu i zmianę metody płatności przed weryfikacją lub w przypadku odrzucenia wniosku. Płatność rozliczysz logując się na stronę PayPo. Dodadtkowe informacje dotyczące systemu spłat znajdziesz tutaj.
Płatność przy odbiorze bezpośrednio u kuriera.
pixel